Posiedzenie Rady Dyscypliny w dniu 8 kwietnia 2021 r.

8 kwietnia 2021 r. o godz. 10.00 odbędzie się zdalne posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki socjologiczne.

1. Przyjęcie protokołu z posiedzenia RD w dniu 04.03.2021 r.
  2. Nadanie dr Paulinie Pustułce stopnia naukowego doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie nauki socjologiczne (referuje dr hab. Grażyna Kubica-Heller, prof. UJ).
  3. Zatwierdzenie wniosku Pani Agnieszki Karoń o wyznaczenie promotora pomocniczego w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych UJ (referuje prof. dr hab. Maria Flis).
  4. Przyjęcie/korekta/odrzucenie propozycji kierownik wydziałowych studiów doktoranckich wzoru doktoratu w formie cyklu artykułów oraz zatwierdzenie przez Radę Dyscypliny wymagań dotyczących publikacji, które uznajemy jako spełniające kryteria włączenia „do cyklu” (referuje dr hab. Jolanta Perek-Białas, prof. UJ).
  5. Informacje dotyczące przygotowania do Ewaluacji Jakości Naukowej 2022 (referuje prof. dr hab. Maria Flis).
  6. Wolne wnioski.