Posiedzenie Rady Dyscypliny w dniu 2 grudnia 2021 r.

2 grudnia 2021 r. o godz. 10:00 odbędzie się zdalne posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki socjologiczne UJ

1. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Rady Dyscypliny w dniu 04.11.2021 r.
  2. Wyznaczenie promotora w postępowaniu o nadanie stopnia naukowego doktora, wniosek mgr Kai Kałużyńskiej – doktorantki Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ (referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ).
  3. Wyznaczenie promotora w postępowaniu o nadanie stopnia naukowego doktora, wniosek mgr Agaty Stępnik – doktorantki Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ (referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ).
  4. Wyznaczenie promotora w postępowaniu o nadanie stopnia naukowego doktora, wniosek mgr Anny Efimovej – doktorantki Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ (referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ).
  5. Wyznaczenie promotora w postępowaniu o nadanie stopnia naukowego doktora, wniosek mgr. Marcina Mielewczyka – doktoranta Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ (referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ).
  6. Nadanie stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauki społeczne, dyscyplinie nauki socjologiczne mgr Natalii Martini (referuje dr hab. M. Bogunia-Borowska, prof. UJ).
  7. Głosowanie Uchwały Rady Dyscypliny Nauki socjologiczne UJ w sprawie opinii o odwołaniu dr Moniki Mularskiej-Kucharek od uchwały nr 1/IX/2021 Rady Dyscypliny Nauki socjologiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 9 września 2021 r. w sprawie: odmowy nadania dr Monice Mularskiej – Kucharek stopnia naukowego doktora habilitowanego w dziedzinie nauki społeczne, w dyscyplinie nauki socjologiczne (referują prof. zw. dr hab. Maria Flis i dr hab. Piotr Nowak, prof. UJ).