Posiedzenie Rady Dyscypliny w dniu 3 lutego 2022 r.

3 lutego 2022 roku o godz. 10:00 odbędzie się zdalne posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki socjologiczne UJ

1. Przyjęcie protokołu z posiedzenia RDNS UJ w dniu 2 grudnia 2021 r.
  2. Uzupełnienie listy promotorów (dotyczy Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych, dyscypliny nauki socjologiczne). Wpisanie na listę Profesor Doroty Węziak-Białowolskiej reprezentującej dyscyplinę nauki socjologiczne. Referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ.
  3. Wyznaczenie dr Agnieszki Pasieki na promotorkę pomocniczą w postępowaniu o nadanie stopnia naukowego doktora - wniosek mgr Jowity Baran, doktorantki Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ. Referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ.
  4. Powołanie Komisji Habilitacyjnej dr Ewy Kopczyńskiej. Wybór trzech przedstawicieli: sekretarza, członka i recenzenta. Referuje prof. zw. dr hab. Maria Flis.
  5. Nadanie stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauki społeczne, dyscyplinie nauki socjologiczne mgr Wiktorii Michałkiewicz. Referuje dr hab. Małgorzata Bogunia-Borowska, prof. UJ.
  6. Informacje na temat procesu przygotowań do ewaluacji. Referuje dr hab. Jolanta Perek-Białas, prof. UJ.