Posiedzenie Rady Dyscypliny w dniu 7 kwietnia 2022 r.

7 kwietnia 2022 roku o godz. 10:00 odbędzie się zdalne posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki socjologiczne UJ

1. Przyjęcie protokołu z posiedzenia RDNS UJ w dniu 3 lutego 2021 r.
  2. Zmiana recenzenta w przewodzie doktorskim mgr Anny Rateckiej - powołanie nowego recenzenta w miejsce prof. Anny Titkow oraz zmiana składu komisji doktorskiej mgr Anny Rateckiej - powołanie nowego członka w miejsce prof. Krzysztofa Frysztackiego. Referuje dr hab. Małgorzata Bogunia-Borowska, prof. UJ
  3. Wyznaczenie dr Justyny Struzik na promotorkę pomocniczą w postępowaniu o nadanie stopnia naukowego doktora - wniosek mgr Anny Efimovej, doktorantki Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ. Referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ.
  4. Wyznaczenie dr hab. Doroty Węziak-Białowoskiej na promotorkę w postępowaniu o nadanie stopnia naukowego doktora - wniosek mgr Reginy Skiby, doktorantki Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ. Referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ.
  5. Wyznaczenie dr. Krzysztofa Mączki na promotora pomocniczego w postępowaniu o nadanie stopnia naukowego doktora - wniosek mgr Marcina Mielewczyka, doktoranta Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ. Referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ.