Posiedzenie Rady Dyscypliny w dniu 10 września 2020 r.

10 września 2020 roku o godzinie 10:00 odbędzie się zdalne posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki socjologiczne.

• Przyjęcie protokołu z posiedzenia RD w dniu 02.07.2020 r.
  • Nadanie stopnia naukowego doktora habilitowanego dr. Konradowi Pędziwiatrowi (referuje dr hab. Katarzyna Zielińska, prof. UJ). Głosowanie tajne.
  • Przyjęcie w głosowaniu jawnym wymagań dla dyscypliny nauki socjologiczne, dotyczące aktywności naukowej doktorantów w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych (referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ).
  • Zmiana w składzie komisji doktorskiej mgr Magdaleny Czech (referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ). Głosowanie tajne składów komisji doktorskiej i komisji egzaminacyjnych (z dyscypliny podstawowej, dyscypliny dodatkowej i języka angielskiego) mgr Magdaleny Czech (referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ)
  • Zatwierdzenie listy promotorów/promotorek do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych (dyscyplina: nauki socjologiczne) na rok akademicki 2020/2021.
  • Powołanie dr hab. Kai Gadowskiej, prof. UJ - Dyrektorki IS UJ na kadencję 2020-2024 na Członkinię RD w miejsce dr. hab. Marcina Lubasia, prof. UJ, który złożył rezygnację z bycia Członkiem RD z tytuł zakończonej kadencji bycia Dyrektorem IS UJ. Głosowanie tajne.
  • Wolne wnioski