Posiedzenie Rady Dyscypliny w dniu 1 grudnia 2022 r.

1 grudnia 2022 roku o godz. 10:00 w Instytucie Socjologii UJ, w Sali im. Władysława Kwaśniewicza (czytelnia Biblioteki IS UJ, pokój 63) odbędzie się posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki socjologiczne UJ.

1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z posiedzenia RDNS UJ w dniu 3 listopada 2022 r.
  3. Powołanie promotora mgr Ewie Ilczuk – doktorantce I roku Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ. Referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ.
  4. Powołanie promotorów mgr. Marcinowi Czai – doktorantowi I roku Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ. Referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ.
  5. Powołanie promotora pomocniczego mgr Karolinie Gajdzie – doktorantce I roku Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ. Referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ.
  6. Powołanie promotora pomocniczego mgr Marzenie Kaleta – doktorantce I roku Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ. Referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ.
  7. Powołanie promotora pomocniczego mgr. Jakubowi Czerw – doktorantowi I roku Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ. Referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ.
  8. Powołanie promotora mgr Katarzynie Krzemińskiej – doktorantce I roku Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ. Referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ.
  9. Wniosek mgr Agaty Rejowskiej o przeprowadzenie obrony rozprawy doktorskiej w języku angielskim. Referuje dr hab. Małgorzata Bogunia-Borowska, prof. UJ.
  10. Wyznaczenie spośród członków Komisji Doktorskiej w przewodzie doktorskim mgr Agaty Rejowskiej Zastępcy Przewodniczącej Komisji Doktorskiej. Referuje dr hab. Małgorzata Bogunia-Borowska, prof. UJ.
  11. Dyskusja nad zmianami na stronie internetowej RDNS UJ. Wprowadzenie - prof. dr hab. Irena Borowik. Referuje mgr Olga Maciejewska.
  12. Wolne wnioski.