Posiedzenie Rady Dyscypliny w dniu 2 lutego 2023 r.

2 lutego 2023 roku o godz. 10:00 w Instytucie Socjologii UJ, w Sali im. Władysława Kwaśniewicza (czytelnia Biblioteki IS UJ, pokój 63) odbędzie się posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki socjologiczne UJ.

1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołów z posiedzeń w dniach 1 grudnia 2022 r. i 15 grudnia 2022 r.
  3. Komunikaty przewodniczącej RDNS UJ
    - Przedstawienie decyzji Rady Doskonałości Naukowej, uznającej odwołanie dr Moniki Mularskiej-Kucharek od decyzji RDNS UJ z dnia 9.09.2021 r. i uchylającej uchwałę Rady Dyscypliny Nauki socjologiczne UJ odmawiającej nadania jej stopnia naukowego doktora habilitowanego.
    - Przedstawienie i dyskusja projektu oceny dorobku naukowego za rok 2022 na Wydziale Filozoficznym UJ.
    - Przedstawienie i dyskusja projektu awansu na stanowisko profesora uczelnianego na UJ.
  4. Wniosek o zmianę recenzenta w przewodzie doktorskim mgr Ingi Hajdarowicz. Przedstawia prof. dr hab. Irena Borowik.
  5. Przedstawienie i dyskusja projektu procedury w postępowaniach awansowych w przewodach doktorskich i habilitacyjnych na Radzie Dyscypliny Nauki socjologiczne UJ. Przedstawia prof. dr hab. Irena Borowik
    - Projekt powołania Komisji ds. przewodów doktorskich i habilitacyjnych.
    - Projekt postępowania w przewodach doktorskich - zakres zadań przewodniczących komisji doktorskich.