Posiedzenie Rady Dyscypliny w dniu 3 listopada 2022 r.

3 listopada 2022 roku o godz. 10:00 odbędzie się zdalne posiedzenie Rady Dyscypliny Nauki socjologiczne UJ.

1. Przyjęcie protokołu z posiedzenia wyborczego RDNS UJ w dniu 6 października 2022 r.
  2. Przedstawienie sylwetek:
    - kandydatki na Zastępczynię Przewodniczącej Rady Dyscypliny Nauki socjologiczne UJ w kadencji 2022-2025
    - Pełnomocnik Dziekana ds. studiów doktoranckich w Instytucie Socjologii UJ dr hab. Małgorzaty Boguni-Borowskiej, prof. UJ
    - Kierownik programu doktorskiego w dyscyplinie Nauki Socjologiczne w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych UJ dr hab. Marcjanny Nóżki, prof. UJ
    ​- kandydatki na Sekretarz Rady Dyscypliny Nauki socjologiczne UJ.
    Referuje Przewodnicząca RDNS UJ prof. dr hab. Irena Borowik.
  3. Nadanie stopnia naukowego doktora mgr Annie Sarzyńskiej-Traczyk. Referuje prof. dr hab. Krystyna Slany – Zastępczyni Przewodniczącego Komisji doktorskiej.
  4. Nadanie stopnia naukowego doktora mgr Annie Rateckiej. Referuje prof. dr hab. Marek Kucia – Przewodniczący Komisji doktorskiej.
  5. Zmiana recenzentki w przewodzie doktorskim mgr Ingi Hajdarowicz. Referuje dr hab. Małgorzata Bogunia-Borowska, prof. UJ.
  6. Wyznaczenie spośród członków Komisji Doktorskiej w przewodzie doktorskim mgr Ingi Hajdarowicz Zastępcy/Zastępczyni Przewodniczącej Komisji Doktorskiej. Referuje dr hab. Małgorzata Bogunia-Borowska, prof. UJ.
  7. Powołanie promotorów doktorantom i doktorantkom I roku Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ, program nauki socjologiczne: mgr Jakub Czerw, mgr Marzena Kaleta, mgr Karolina Gajda, mgr Antonina Wróbel, mgr Nidheesh Manee Kandiyil. Referuje dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ.
  8. Ustalenie terminarza posiedzeń RDNS UJ w roku akademickim 2022/2023.
  9. Dyskusja na temat składu RDNS UJ.
  10. Wolne wnioski.

Treść dostępna po zalogowaniu